STAUD'S - Honey

Filter & sort

Price Brands Certifications
Filter

Honey: 3 items

STAUD’S Organic Blossom Honey from Austria

STAUD’S Organic Blossom Honey from Austria, 37 g

  • Best organic quality
  • Naturally sweet
  • 100% from Austria
€ 1,34 € 1,49 (€ 36,22 / kg)

Delivery by October 07

STAUD’S Organic Forest Honey from Austria

STAUD’S Organic Forest Honey from Austria, 300 g

  • Wonderfully aromatic
  • Best organic quality
  • 100% from Austria
€ 9,15 € 10,19 (€ 30,50 / kg)

Delivery by October 07

STAUD’S Organic Creamed Honey from Austria

STAUD’S Organic Creamed Honey from Austria, 300 g

  • Organic quality from Austria
  • Irresistibly sweet
  • Gorgeously creamy
€ 8,58 € 9,59 (€ 28,60 / kg)

Delivery by October 07