Rocca di Vignola

Filter & sort

Price Type of Nutrition
Filter

Rocca di Vignola: 7 items

Rocca di Vignola Crema al Condimento Bianco

Rocca di Vignola Crema al Condimento Bianco, 250 ml

  • Great for fish & poultry dishes
  • Sweet taste
  • Natural flavours
€ 5,31 € 5,99 (€ 21,24 / l)

Delivery by October 07

Crema all'Aceto Balsamico di Modena PGI - Basic

Rocca di Vignola Crema all'Aceto Balsamico di Modena PGI -​ Basic, 250 ml

  • Sweet, fruity taste
  • Natural flavours
  • Creamy consistency
€ 5,31 € 5,99 (€ 21,24 / l)

Delivery by October 07

Crema all'Aceto Balsamico di Modena PGI - Premium

Rocca di Vignola Crema all'Aceto Balsamico di Modena PGI -​ Premium, 205 ml

  • Creamy consistency
  • Great with parmesan & roasts
  • Enchants desserts
€ 5,31 € 5,99 (€ 25,90 / l)

Delivery by October 07

Balsamic Vinegar of Modena PGI - Basic Organic

Rocca di Vignola Balsamic Vinegar of Modena PGI -​ Basic Organic, 500 ml

  • Sweet, wine-like taste
  • Organic
  • Vegan
€ 6,21 € 6,99 (€ 12,42 / l)

Delivery by October 07

Rocca di Vignola Spray all'Aceto Balsamico di Modena PGI

Rocca di Vignola Spray all'Aceto Balsamico di Modena PGI, 250 ml

  • Low acidity
  • Easy to dose
  • Natural flavours
€ 6,75 € 7,59 (€ 27,00 / l)

Delivery by October 07

Aceto Balsamico di Modena PGI - Basic 2.0, Yellow

Rocca di Vignola Aceto Balsamico di Modena PGI -​ Basic 2.0, Yellow, 500 ml

  • Blackcurrant scent
  • Low acidity
  • Round, winey taste
€ 7,11 € 7,99 (€ 14,22 / l)

Not available at the moment

Balsamic Vinegar of Modena PGI - Basic Organic

Rocca di Vignola Balsamic Vinegar of Modena PGI -​ Basic Organic, 500 ml

  • Fragrant scent
  • Sweet taste
  • Matured for 2 montsh in a wooden barrel
€ 5,31 € 5,99 (€ 10,62 / l)

Delivery by October 13