BIO PRIMO - Sweets

Filter & sort

Price Brands Certifications Type of Nutrition
Filter

Sweets: 8 items

BIO PRIMO Organic Honey Waffles

BIO PRIMO Organic Honey Waffles, 175 g

  • Delicate waffles, soft honey filling
  • A delicious snack alternative
  • Fairtrade certified
€ 2,88 € 3,29 (€ 16,46 / kg)

Delivery by October 07

BIO PRIMO Organic Fruit Gummies (without Gelatine)

BIO PRIMO Organic Fruit Gummies (without Gelatine), Fruity Mix (100 g)

  • Different fruit flavours
  • Soft and chewy
  • Vegan, free from lactose & gluten
€ 1,35 € 1,59 (€ 13,50 / kg)

Delivery by October 07

BIO PRIMO Organic Energy Ball - Banana and Peanut

BIO PRIMO Organic Energy Ball -​ Banana and Peanut, 30 g

  • Vegan
  • Gluten-free
  • Ideal for on the go
€ 0,85 € 0,99 (€ 28,33 / kg)

Delivery by October 07

BIO PRIMO Organic Energy Ball - Almond & Coconut

BIO PRIMO Organic Energy Ball -​ Almond & Coconut, 30 g

  • Sweet, exotic taste
  • Vegan, gluten-free
  • With date paste
€ 0,85 € 0,99 (€ 28,33 / kg)

Delivery by October 07

BIO PRIMO Organic Raw Bar - Salted Caramel

BIO PRIMO Organic Raw Bar -​ Salted Caramel, 35 g

  • Vegan & gluten-free
  • With peanuts
  • A delicious snack at any time
€ 1,21 € 1,39 (€ 34,57 / kg)

Delivery by October 07

BIO PRIMO Organic Energy Ball - Hazelnut & Cocoa

BIO PRIMO Organic Energy Ball -​ Hazelnut & Cocoa, 30 g

  • Sweet and slightly bitter
  • Vegan and gluten-free
  • With date paste
€ 0,85 € 0,99 (€ 28,33 / kg)

Delivery by October 07

BIO PRIMO Organic Raw Bar - Cocoa & Orange

BIO PRIMO Organic Raw Bar -​ Cocoa & Orange, 35 g

  • Vegan and gluten-free
  • Natural orange aroma
  • Delicious as a snack
€ 1,21 € 1,39 (€ 34,57 / kg)

Delivery by October 07

BIO PRIMO Organic Raw Bar - Banana & Peanut

BIO PRIMO Organic Raw Bar -​ Banana & Peanut, 35 g

  • Vegan and gluten-free
  • With pea protein
  • The perfect snack for workouts
€ 1,21 € 1,39 (€ 34,57 / kg)

Delivery by October 07