Chellas - Bite-Size Snacks

Filter & sort

Price Certifications Type of Nutrition
Filter

Chellas: 3 items

Chellas Organic Forest Fruit Bites

Chellas Organic Forest Fruit Bites, 75 g

  • Free from additives
  • Handmade in Austria
  • Natural taste
€ 3,99 (€ 53,20 / kg)

Delivery by October 13

Chellas Organic Apricot Bites

Chellas Organic Apricot Bites, 75 g

  • Vegan
  • Full-bodied taste
  • Ideal at home or on the go
€ 3,99 (€ 53,20 / kg)

Delivery by October 13

Chellas Organic Apple-Pear Bites

Chellas Organic Apple-​Pear Bites, 75 g

  • Lactose-free & gluten-free
  • Natural sweet taste from the fruit
  • In a practical fresh-seal pack
€ 3,99 (€ 53,20 / kg)

Delivery by October 13