A Variety of Biscuits & Wafers

Filter & sort

Price Highlights Brands Certifications Type of Nutrition
Filter

Biscuits & Wafers: 1 - 30 of 159 items

Lindt Choco Wafer Bag - Milk Chocolate

Lindt Choco Wafer Bag -​ Milk Chocolate, 130 g

  • Milk chocolate & cocoa wafer
  • Finest gianduja cream
  • Ideal for sharing & gifting
€ 6,99 (€ 53,77 / kg)

Delivery by October 06

Manner Neapolitan Wafers

Manner Neapolitan Wafers, 300g -​ 4 pieces

  • Traditional speciality
  • 5 thin, crisp wafers
  • With hazelnut cocoa cream
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Delivery by October 06

Napoli Dragee Keksi Classic

Napoli Dragee Keksi Classic, 150 g

  • Austrian traditional sweets
  • With dark and milk chocolate
  • Irresistibly delicious
€ 3,99 (€ 26,60 / kg)

Delivery by October 06

Manner Lemon Wafers

Manner Lemon Wafers, 400 g

  • Crisp & delicate
  • Citrus-fresh aroma
  • With real lemon juice
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Delivery by October 06

Manner Large Wafer Bars

Manner Large Wafer Bars, 18x75g (1.350 g)

  • Crunchy wafers
  • With fine aromatic hazelnut cream filling
  • A Viennese original
€ 25,49 (€ 18,88 / kg)

Delivery by October 06

Alnatura Organic Honey Wafers

Alnatura Organic Honey Wafers , 175 g

  • Irresistibly good
  • Dutch speciality
  • Pairs perfectly with coffee
€ 2,99 (€ 17,09 / kg)

Delivery by October 06

Lindt Choco Wafer Assorted Bag

Lindt Choco Wafer Assorted Bag, 138 g

  • Chocolate & cocoa wafer
  • Finest gianduja cream
  • Ideal for sharing
€ 6,99 (€ 50,65 / kg)

Delivery by October 06

Choco Wafer Bag - Milk Chocolate & Hazelnut

Lindt Choco Wafer Bag -​ Milk Chocolate & Hazelnut, 135 g

  • Roasted hazelnuts & cocoa wafer
  • Fine gianduja cream
  • Ideal for sharing & gifting
€ 6,99 (€ 51,78 / kg)

Delivery by October 06

DE RIT Organic Coffee Biscuits

DE RIT Organic Coffee Biscuits, 165 g

  • Exquisite cinnamon aroma
  • Delicious with coffee
  • Refined with honey
€ 3,59 (€ 21,76 / kg)

Delivery by October 06

Manner Chocolate Brownies - Pack

Manner Chocolate Brownies -​ Pack, 4 pieces (300 g)

  • Cocoa waffle with cocoa cream
  • Ideal for coffee and tea breaks
  • Contains fair trade cocoa
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Delivery by October 06

Mattei Tuscan Almond Biscuits

Mattei Tuscan Almond Biscuits, 125 g

  • Made with fresh eggs, almonds & pine nuts
  • Perfect with coffee, tea & wine
  • The whole family will love it
€ 7,50 € 7,99 (€ 60,00 / kg)

Delivery by October 06

Alnatura Organic Cream Filled Spelt Biscuits

Alnatura Organic Cream Filled Spelt Biscuits, 90 g

  • Finest cocoa cream
  • In compact pack
  • Tender and crunchy
€ 1,27 € 1,39 (€ 14,11 / kg)

Delivery by October 06

Manner Belvedere Mix

Manner Belvedere Mix, 400 g

  • Classic selection
  • A variety of cookies
  • With Neapolitan wafers
€ 5,99 (€ 14,98 / kg)

Delivery by October 06

Alnatura Organic Spelt Butter Biscuits

Alnatura Organic Spelt Butter Biscuits, 150 g

  • Crunchy snack
  • Sweetened with sugar & honey
  • 3 packs of 5 biscuits each
€ 2,09 (€ 13,93 / kg)

Delivery by October 06

BIO PRIMO Organic Honey Waffles

BIO PRIMO Organic Honey Waffles, 175 g

  • Delicate waffles, soft honey filling
  • A delicious snack alternative
  • Fairtrade certified
€ 3,29 (€ 18,80 / kg)

Delivery by October 06

Neapolitan Wafers - Classic Nostalgia Tin

Manner Neapolitan Wafers -​ Classic Nostalgia Tin, 600 g

  • Iconic design
  • Delicious hazelnut wafers
  • For collectors
€ 15,99 (€ 26,65 / kg)

Delivery by October 06

Alnatura Organic Spelt Lady's Finger Biscuits

Alnatura Organic Spelt Lady's Finger Biscuits, 125 g

  • Without sprinkled sugar on top
  • Crunchy and sweet
  • Contains Alnatura whole eggs
€ 2,39 (€ 19,12 / kg)

Delivery by October 06

Alnatura Organic Spelt Chocolate Biscuits

Alnatura Organic Spelt Chocolate Biscuits, 150 g

  • With chocolate chips & hazelnuts
  • With ground Bourbon vanilla
  • Bioland certified & vegan
€ 2,59 (€ 17,27 / kg)

Delivery by October 06

Organic Cream Filled Spelt Biscuits - Dark Chocolate

Alnatura Organic Cream Filled Spelt Biscuits -​ Dark Chocolate, 330 g

  • Tender and crispy
  • Creamy dark chocolate filling
  • Perfect as a snack
€ 3,49 (€ 10,58 / kg)

Delivery by October 06

Alnatura Organic Spelt Coconut Biscuits

Alnatura Organic Spelt Coconut Biscuits, 150 g

  • Light, airy and crunchy
  • Vegan
  • With Bourbon vanilla
€ 2,19 (€ 14,60 / kg)

Delivery by October 06

Manner Knuspino

Manner Knuspino, Lime (110 g)

  • Crisp and tender
  • 3 layers of wafers
  • 12 pieces per pack
€ 2,29 (€ 20,82 / kg)

Delivery by October 06

LaSelva Organic Amaretti

LaSelva Organic Amaretti, 100 g

  • Crispy almond biscuits
  • Fine notes of marzipan
  • Classic recipe
€ 3,79 (€ 37,90 / kg)

Delivery by October 06

Lady Joseph Lemon Curd Biscuits

Lady Joseph Lemon Curd Biscuits, 100 g

  • With lemon curd
  • Wonderfully crumbly
  • Perfect with Darjeeling tea
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Delivery by October 06

Manner Lady Fingers

Manner Lady Fingers, 200 g

  • Seductive sweets
  • Made with the finest biscuit dough
  • Made with free-range eggs
€ 5,69 (€ 28,45 / kg)

Delivery by October 06

Alnatura Organic Nut & Fruit Balls

Alnatura Organic Nut & Fruit Balls, 60 g

  • With sultanas & nuts
  • Creamy filling
  • Vegan, gluten-free, no added sugar
€ 2,19 (€ 36,50 / kg)

Delivery by October 06

Greenomic Cannoli

Greenomic Cannoli, Fleur de Sel & Caramel (200 g)

  • Pastry tubes with a creamy filling
  • Delicious sweet treats
  • In an airtight tin
€ 12,99 (€ 64,95 / kg)

Delivery by October 06

Biobis Organic Spelt Biscuits with Chocolate Cream Filling

Pural Biobis Organic Spelt Biscuits with Chocolate Cream Filling, 320 g

  • Spelt & wholemeal spelt flour
  • Cocoa cream filling
  • Fairtrade & vegan
€ 3,99 (€ 12,47 / kg)

Delivery by October 06

Alnavit Organic Almond Crescent Cookies

Alnavit Organic Almond Crescent Cookies, 150 g

  • 55% fine marzipan
  • Covered with dark chocolate
  • Delicious marzipan & chocolate taste
€ 4,79 (€ 31,93 / kg)

Delivery by October 06

Manner Chocolate Gingerbread Rounds

Manner Chocolate Gingerbread Rounds, 180 g

  • Particularly soft and moist
  • Traditional recipe
  • With dark chocolate
€ 4,99 (€ 27,72 / kg)

Delivery by October 06

Manner Whole Grain Wafers

Manner Whole Grain Wafers, 300 g

  • 100% whole grain
  • 17% dietary fibre
  • 30% less sugar
€ 5,99 (€ 19,97 / kg)

Delivery by October 06