Galup - Sweets & Biscuits

Filter & sort

Price Highlights Brands Type of Nutrition
Filter

Sweets & Biscuits: 11 items

Galup Baci di Dama

Galup Baci di Dama, 150 g

  • Gluten & lactose free
  • Crumbly hazelnut biscuits & dark chocolate
  • With aromatic hazelnuts
€ 10,15 € 14,59 (€ 67,67 / kg)

Delivery by October 07

Galup Canestrelli

Galup Canestrelli, 200 g

  • Tender & buttery
  • Light vanilla aroma
  • Ideal with tea & coffee
€ 11,62 € 16,69 (€ 58,10 / kg)

Delivery by October 07

Galup Chocolate Cookies

Galup Chocolate Cookies, 200 g

  • With fine chocolate drops
  • Sweet cocoa aroma
  • Perfect with coffee & tea
€ 10,15 € 14,59 (€ 50,75 / kg)

Delivery by October 07

Galup Breadsticks Covered with Dark Chocolate

Galup Breadsticks Covered with Dark Chocolate, 150 g

  • Crispy snack
  • With a dark chocolate coating
  • Ideal for a break
€ 8,68 € 12,49 (€ 57,87 / kg)

Delivery by October 07

Galup Coconut Biscuits

Galup Coconut Biscuits, 150 g

  • Fine coconut flavour
  • Delicate, crumbly texture
  • Perfect with tea & coffee
€ 6,30 € 9,09 (€ 42,00 / kg)

Delivery by October 07

Dark Chocolate Egg with Hazelnut Granules

Galup Dark Chocolate Egg with Hazelnut Granules, 270 g

  • Dark chocolate
  • With crunchy hazelnut granules
  • An exquisite treat for young and old alike
€ 20,30 € 29,49 (€ 75,19 / kg)

Delivery by October 07

Galup Milk Chocolate Egg

Galup Milk Chocolate Egg, 150 g

  • Smooth milk chocolate
  • Creamy texture
  • Ideal as an Easter gift
€ 14,63 € 20,99 (€ 97,53 / kg)

Delivery by October 07

Galup Dark Chocolate Egg

Galup Dark Chocolate Egg, 150 g

  • Dark chocolate
  • Intense flavour
  • Ideal as an Easter gift
€ 14,63 € 20,99 (€ 97,53 / kg)

Delivery by October 07

Galup Cocoa Biscuits

Galup Cocoa Biscuits, 150 g

  • Crumbly texture
  • Intense cocoa flavour
  • Perfect with tea & coffee
€ 6,30 € 9,09 (€ 42,00 / kg)

Delivery by October 07

Galup Tostatelle

Galup Tostatelle, 400 g

  • Mix of panettone & pandoro
  • With butter, fruit & vanilla
  • Roasted & irresistibly crispy
€ 10,36 € 14,89 (€ 25,90 / kg)

Delivery by October 07

Galup Lemon Biscuits

Galup Lemon Biscuits, 150 g

  • Fresh, lemony flavour
  • Crunchy & aromatic
  • Ideal with tea & coffee
€ 6,30 € 9,09 (€ 42,00 / kg)

Delivery by October 07