Excellence by Lindt

Filter & sort

Price Brands
Filter

Excellence: 5 items

Lindt Excellence Orange Intense

Lindt Excellence Orange Intense, 100 g

  • Dark chocolate with pieces of almonds and oranges
  • Fruity & crisp
  • Melts smoothly
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Delivery by October 03

Lindt Excellence Caramel Fleur de Sel

Lindt Excellence Caramel Fleur de Sel, 100 g

  • Dark chocolate & caramel brittle
  • Crisp & rich in contrasting flavours
  • Contains a pinch of fleur de sel
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Delivery by October 03

Lindt EXCELLENCE CROQUANT with Biscuit Pieces

Lindt EXCELLENCE CROQUANT with Biscuit Pieces, 100 g

  • Dark chocolate
  • Delicious biscuit pieces
  • Crunchy texture
€ 4,74 € 4,99 (€ 47,40 / kg)

Delivery by October 03

Lindt EXCELLENCE CROQUANT with Wafer Pieces

Lindt EXCELLENCE CROQUANT with Wafer Pieces, 100 g

  • Dark chocolate
  • Crisp wafer pieces
  • Thin bar for exquisite taste and texture
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Delivery by October 03

EXCELLENCE CROQUANT Biscuit Pieces & Caramel

Lindt EXCELLENCE CROQUANT Biscuit Pieces & Caramel, 100 g

  • Scrumptious dark chocolate
  • Crisp biscuits & crunchy caramel
  • Sweet and aromatic
€ 4,99 (€ 49,90 / kg)

Delivery by October 20