Wafers for Ice Cream by Manner

Filter & sort

Price Brands Type of Nutrition
Filter

Wafers for Ice Cream: 4 items

Manner Eiswaffeln

Manner Eiswaffeln, 75 g

  • Delicious vanilla cream filling
  • With caramelized sugar
€ 0,99 (€ 13,20 / kg)

Delivery by October 06

Manner Rolled Wafers Tin

Manner Rolled Wafers Tin, 850 g

  • 210 pieces
  • Resealable
  • Stay crisp for a long time
€ 32,29 € 33,99 (€ 37,99 / kg)

Delivery by October 06

Manner Rolled Wafers

Manner Rolled Wafers, 850 g

  • Incredibly crispy
  • Practical container
  • Resealable
€ 33,99 (€ 39,99 / kg)

Delivery by October 06

Manner Waffle Hearts Tin

Manner Waffle Hearts Tin, 900 g

  • 180 pieces
  • Pretty metal box
  • Can be resealed to preserve freshness
€ 41,49 (€ 46,10 / kg)

Delivery by October 17