Napoli

Filter & sort

Price
Filter

Napoli: 6 items

Napoli Dragee Keksi Classic

Napoli Dragee Keksi Classic, 150 g

  • Austrian traditional sweets
  • With dark and milk chocolate
  • Irresistibly delicious
€ 3,99 (€ 26,60 / kg)

Delivery by October 06

Napoli Dragee Keksi Milk Chocolate

Napoli Dragee Keksi Milk Chocolate, 150 g

  • Crunchy and tender melt
  • For milk chocolate fans
  • Always tastes great
€ 3,99 (€ 26,60 / kg)

Delivery by October 06

Napoli Dragee Keksi Dark Side

Napoli Dragee Keksi Dark Side, 150 g

  • Crunchy and delicious
  • With dark chocolate
  • Intense cocoa flavour
€ 3,99 (€ 26,60 / kg)

Delivery by October 06

Napoli Schnitten Block Wafer Biscuits

Napoli Schnitten Block Wafer Biscuits, 400 g

  • Crispy wafers
  • Filled with fine cocoa cream
  • Large block of wafer biscuits
€ 3,99 (€ 9,98 / kg)

Delivery by October 06

Napoli Neapolitaner Wafer Biscuits

Napoli Neapolitaner Wafer Biscuits, 320 g

  • Delicate cream
  • 8% hazelnuts
  • Crispy, flat wafers
€ 3,99 (€ 12,47 / kg)

Delivery by October 06

Napoli Dragee Keksi Crunchy Muesli

Napoli Dragee Keksi Crunchy Muesli, 500 g

  • With mini biscuits
  • High in fibre
  • Made with whole grain oats
€ 7,99 (€ 15,98 / kg)

Not available at the moment