Refreshing Chewing Gum

Filter & sort

Price Brands Type of Nutrition
Filter

Chewing Gum: 26 items

Airwaves Menthol & Eucalyptus

Airwaves Menthol & Eucalyptus, 64 g

  • Unbeatable chewing gum enjoyment
  • Intense freshness
  • Firm consistency
€ 3,59 (€ 56,09 / kg)

Delivery by October 06

Orbit White Raspberry Pomegranate

Orbit White Raspberry Pomegranate, Bottle (64 g)

  • With added microgranules
  • Gentle tooth cleaning*
  • Raspberry & pomegranate
€ 3,99 (€ 62,34 / kg)

Delivery by October 06

Airwaves Lime & Ginger

Airwaves Lime & Ginger, 64 g

  • With the fresh flavours of ginger & lime
  • Long-lasting flavour
  • Sugar-free
€ 3,59 (€ 56,09 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Refreshers Strawberry-Lemon

Orbit Refreshers Strawberry-​Lemon, Bottle (67 g)

  • Crunchy on the outside, soft on the inside
  • Experience chewing gum in whole a different way
  • Sugar-free
€ 3,99 (€ 59,55 / kg)

Delivery by October 06

Orbit White Sweet Mint

Orbit White Sweet Mint, 7-​Pack (98 g)

  • With added microgranules
  • Gentle tooth cleaning*
  • Pure freshness
€ 4,74 € 4,99 (€ 48,37 / kg)

Delivery by October 06

Orbit White Fruit Bottle

Orbit White Fruit Bottle, Bottle (64 g)

  • With added microgranules
  • Gentle tooth cleaning*
  • Unrivalled fruity fresh taste
€ 3,99 (€ 62,34 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Basic Bubblemint

Orbit Basic Bubblemint, 64 g

  • Fruity flavour
  • For a fresh mouthfeel
  • Complements your dental care routine
€ 2,99 (€ 46,72 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Refreshers Bubblemint

Orbit Refreshers Bubblemint, Bottle (67 g)

  • Crunchy on the outside, soft on the inside
  • Experience chewing gum in a whole different way
  • Sugar-free
€ 3,99 (€ 59,55 / kg)

Delivery by October 06

Orbit White Spearmint

Orbit White Spearmint, Multipack (56 g)

  • With added microgranules
  • Gentle tooth cleaning*
  • Pure freshness
€ 3,49 (€ 62,32 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Basic Peppermint

Orbit Basic Peppermint, Multipack (56 g)

  • Peppermint
  • Unrivalled fresh taste
  • Sugar-free
€ 2,99 (€ 53,39 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Refreshers - Watermelon & Raspberry

Orbit Refreshers -​ Watermelon & Raspberry, 67 g

  • Soft chewing gum cubes
  • For fresh breath
  • No added sugar
€ 3,99 (€ 59,55 / kg)

Delivery by October 06

Airwaves Cherry Menthol

Airwaves Cherry Menthol, 64 g

  • Long-lasting flavour
  • Sugar-free
  • Fruity fresh taste
€ 3,59 (€ 56,09 / kg)

Delivery by October 06

Airwaves Cool Cassis

Airwaves Cool Cassis, 64 g

  • Delicious blackcurrant flavour
  • Intense menthol freshness with a sweet note
  • Sugar-free
€ 3,41 € 3,59 (€ 53,28 / kg)

Delivery by October 06

Airwaves Extreme

Airwaves Extreme, 64 g

  • Extra strong flavour
  • Intense freshness of eucalyptus & menthol
  • Sugar-free
€ 3,59 (€ 56,09 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Basic Erdbeere

Orbit Basic Erdbeere, 64 g

  • Fruity strawberry flavour
  • No added sugar
  • For a fresh mouthfeel
€ 2,99 (€ 46,72 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Basic Spearmint

Orbit Basic Spearmint, 64 g

  • Classic mint flavour
  • For fresh breath
  • With sweeteners
€ 2,99 (€ 46,72 / kg)

Delivery by October 06

Birkengold Xylitol Dental Care Chewing Gum - Fruit

Birkengold Xylitol Dental Care Chewing Gum -​ Fruit, 28 g

  • Tooth-friendly recipe
  • No added sugar
  • Sweetened with xylitol
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Basic Spearmint

Orbit Basic Spearmint, Multipack (56 g)

  • Spearmint flavour
  • Incomparable taste
  • Sugar-free
€ 2,99 (€ 53,39 / kg)

Delivery by October 06

Xylitol Dental Care Chewing Gum - Peppermint

Birkengold Xylitol Dental Care Chewing Gum -​ Peppermint, 28 g

  • Tooth-friendly recipe
  • No petroleum or added sugar
  • Vegan
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Delivery by October 06

Birkengold Xylitol Chewing Gum - Cinnamon

Birkengold Xylitol Chewing Gum -​ Cinnamon, 28 g

  • 100% natural raw materials
  • Free from aspartame
  • Vegan
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Delivery by October 06

Energy Xylitol Dental Care Chewing Gum - Mint

Birkengold Energy Xylitol Dental Care Chewing Gum -​ Mint, 28 g

  • With guarana & caffeine
  • Fresh mint flavour
  • Free from aspartame
€ 3,49 (€ 124,64 / kg)

Delivery by October 06

CBD Xylitol Dental Care Chewing Gum - Spearmint/Menthol

Birkengold CBD Xylitol Dental Care Chewing Gum -​ Spearmint/Menthol, 17 g

  • No added sugar
  • High xylitol content
  • Vegan
€ 3,99 (€ 234,71 / kg)

Delivery by October 06

Orbit Refreshers Tropical

Orbit Refreshers Tropical, Bottle (67 g)

  • Crunchy on the outside, soft on the inside
  • Experience chewing gum in a whole different way
  • Sugar-free
€ 3,99 (€ 59,55 / kg)

Delivery by October 17

Orbit Basic Apple

Orbit Basic Apple, Multipack (56 g)

  • Fresh breath
  • Fruity notes
  • Sugar-free
€ 2,99 (€ 53,39 / kg)

Not available at the moment

Xylitol Dental Care Chewing Gum - Green Mint

Birkengold Xylitol Dental Care Chewing Gum -​ Green Mint, 28 g

  • 100% plastic-free
  • Made from renewable raw materials
  • No added sugar, petroleum or titanium dioxide
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Delivery by October 17

Xylitol Chewing Gum - Tea Tree Oil and Mint

Birkengold Xylitol Chewing Gum -​ Tea Tree Oil and Mint, 28 g

  • 100% renewable raw materials
  • Without petroleum & titanium dioxide
  • Vegan
€ 2,99 (€ 106,79 / kg)

Delivery by October 17