Teekanne - NamasTee

Filter & sort

Price Brands Certifications
Filter

NamasTee: 4 items

TEEKANNE Organic NamasTee

TEEKANNE Organic NamasTee, 15 double chamber bags (27 g)

  • With hibiscus, ginger & angelica root
  • Fruity & refreshing
  • Premium organic quality
€ 3,19 (€ 118,15 / kg)

Delivery by October 06

TEEKANNE Organic NamasTee Just Relax

TEEKANNE Organic NamasTee Just Relax, 15 double chamber teabags (27 g)

  • Refreshingly dry & sweet
  • Ayurvedic blend
  • Decaffeinated & naturally sweet
€ 3,19 (€ 118,15 / kg)

Delivery by October 06

TEEKANNE Organic NamasTee Spicy Chai

TEEKANNE Organic NamasTee Spicy Chai, 15 double chamber bags (30 g)

  • With spicy ginger and aromatic cinnamon
  • Flavoured with cardamom oil
  • Does not contain black tea
€ 3,19 (€ 106,33 / kg)

Delivery by October 06

TEEKANNE Organic NamasTee - Forest Bathing

TEEKANNE Organic NamasTee -​ Forest Bathing, 15 tea bags (30 g)

  • Special edition
  • With peppermint, rosemary and more
  • Contains liquorice
€ 3,19 (€ 106,33 / kg)

Delivery by October 06