Advent Calendars Filled with Chocolate

Sweeten the countdown to Christmas with chocolate advent calendars

Enjoy the wait until Christmas with chocolate-filled Advent calendars for children and adults. Choose from top chocolate brands such as Zotter, Lindt, Hofbauer, Küfferle, Kinder, Dolfin, Simón Coll, Venchi and more. Sweeten Advent with the finest chocolates and pralines!

Filter & sort

Price Brands
Filter

Chocolate Advent Calendars: 3 items

Lindt Advent Market Advent Calendar

Lindt Advent Market Advent Calendar, 304 g

  • 24 chocolate creations
  • Nostalgic Christmas scene
  • Unfold & set up
€ 29,69 € 32,99 (€ 97,66 / kg)

Delivery by October 07

Advent Calendar Katzenzungen - Kitty Kisses

Küfferle Advent Calendar Katzenzungen -​ Kitty Kisses, 100 g

  • Delicate milk chocolate
  • Includes a memory game to make yourself
€ 13,49 € 14,99 (€ 134,90 / kg)

Delivery by October 07

Küfferle Cat's Tongues Advent Calendar

Küfferle Cat's Tongues Advent Calendar, 100 g

  • 24 Cat's Tongues
  • Includes 24 fun facts
  • Memory on the back
€ 13,49 € 14,99 (€ 134,90 / kg)

Delivery by October 07