Wiberg - Spice Mills

Filter & sort

Price Highlights Brands
Filter

Spice Mills: 5 items

Wiberg Mixed Peppercorns

Wiberg Mixed Peppercorns, 43 g

  • Green, white, black and pink peppercorns
  • Pleasantly spicy & aromatic
  • High-quality ceramic grinder
€ 1,84 € 3,69 (€ 42,79 / kg)

Delivery by October 06

Wiberg Sea Salt

Wiberg Sea Salt, 120 g

  • Sun dried sea salt
  • For seasoning or as a finishing salt
  • Highest quality
€ 1,47 € 3,69 (€ 12,25 / kg)

Delivery by October 06

Wiberg Steak Pepper

Wiberg Steak Pepper, 70 g

  • Intense taste of pepper
  • With sea salt & herbs
  • In a spice mill with ceramic grinder
€ 3,69 (€ 52,71 / kg)

Sold out

Wiberg Black Pepper

Wiberg Black Pepper, 55 g

  • Highest quality
  • Spicy and intensely aromatic
  • Handpicked
€ 3,69 (€ 67,09 / kg)

Sold out

Wiberg Chili

Wiberg Chili, 40 g

  • Very spicy
  • Intense seasoning power
  • Ceramic grinder
€ 3,69 (€ 92,25 / kg)

Sold out