Highland Coffee by Herbaria

Filter & sort

Price Brands Coffee Certifications
Filter

Coffee: 6 items

Herbaria Organic Bahati Coffee Beans, Whole

Herbaria Organic Bahati Coffee Beans, Whole, 250 g

  • Full-bodied & spicy
  • Hand-picked
  • Beans from East Africa
€ 9,49 € 9,99 (€ 37,96 / kg)

Delivery by October 06

Herbaria Organic Makeda Coffee Beans, Whole

Herbaria Organic Makeda Coffee Beans, Whole, 250 g

  • Distinct roasted flavours
  • Hand-picked
  • Coffee beans from East Africa
€ 9,49 € 9,99 (€ 37,96 / kg)

Delivery by October 06

Herbaria Organic Makeda Coffee, Ground

Herbaria Organic Makeda Coffee, Ground, 250 g

  • Distinct roasted aromas
  • Hand-picked
  • Coffee beans from East Africa
€ 9,99 (€ 39,96 / kg)

Delivery by October 06

Herbaria Organic Bahati Coffee, Ground

Herbaria Organic Bahati Coffee, Ground, 250 g

  • Full-bodied & flavourful
  • Hand-picked
  • Coffee beans from East Africa
€ 9,99 (€ 39,96 / kg)

Delivery by October 06

Organic "Maria" Espresso Whole Coffee Beans

Herbaria Organic "Maria" Espresso Whole Coffee Beans, 250 g

  • Flavour of caramelised nuts
  • Balanced and strong
  • Slow roasted
€ 13,59 (€ 54,36 / kg)

Not available at the moment

Herbaria Organic "Rudi" Decaf Whole Coffee Beans

Herbaria Organic "Rudi" Decaf Whole Coffee Beans, 250 g

  • 100% Arabica beans
  • Full-bodied taste
  • Walnut & vanilla flavour
€ 13,59 (€ 54,36 / kg)

Not available at the moment