Seaweed for Seasoning & Cooking

Filter & sort

Price Brands Certifications Type of Nutrition
Filter

Seaweed: 5 items

Khoysan Meersalz Organic Seelattich Seaweed Flakes

Khoysan Meersalz Organic Seelattich Seaweed Flakes, 30 g

  • Intense flavour
  • Nutritious addition to your diet
  • Versatile
€ 10,79 € 11,99 (€ 359,67 / kg)

Delivery by October 20

Khoysan Meersalz Organic Dulse Sea Alga Flakes

Khoysan Meersalz Organic Dulse Sea Alga Flakes, 50 g

  • Rich in valuable ingredients
  • Finely seasoned
  • Versatile use
€ 14,39 € 15,99 (€ 287,80 / kg)

Delivery by October 07

Khoysan Meersalz Organic Sunshine Song Seaweed Flakes

Khoysan Meersalz Organic Sunshine Song Seaweed Flakes, 200 g

  • Vital-rich seasoning
  • Versatile
  • With fine spices and herbs
€ 43,19 € 47,99 (€ 215,95 / kg)

Delivery by October 07

Khoysan Meersalz Organic Nori Seaweed Flakes

Khoysan Meersalz Organic Nori Seaweed Flakes, 70 g

  • Fine taste
  • A nutritious addition to the the diet
  • Versatile in use
€ 16,19 € 17,99 (€ 231,29 / kg)

Delivery by October 07

Arche Naturküche Organic Nori Flakes

Arche Naturküche Organic Nori Flakes, 20 g

  • Fine green seaweed
  • Great finishing spice
  • Goes well with many dishes
€ 4,04 € 4,49 (€ 202,00 / kg)

Delivery by October 13